Ціни закупівель

Закупівлю сільськогосподарської продукції в інтересах групи компаній «Вітерра» здійснює її учасник – ТОВ «Ерідан-комерц».

Станом на 14.07.2016 р. Ми готові запропонувати нашим партнерам нижчезазначені закупівельні ціни на сільськогосподарську продукцію.

Хочемо звернути Вашу увагу на те, що ми готові до обговорення зазначених цін залежно від строків та обсягів поставки.

Водночас нагадуємо, що основою закупівельної діяльності нашої компанії є придбання зерна безпосередньо з місць виробництва (поля, току, складу). Ціни в такому випадку розраховуються індивідуально.

Ціна на пшеницю

Ціна на кукурудзу

Ціна на ячмінь

Ціна на соняшник

Ціна на ріпак

Ціна на сою

Розвиток закупівельних цін на сільськогосподарському ринку України.

Група компаній «Вітерра», маючи значний досвід закупівлі сільськогосподарської продукції та будучи національним зернотрейдером, зацікавлена в розвитку сільськогосподарського ринку України та пропонує своїм партнерам високі закупівельні ціни і взаємовигідні умови співпраці. Вважаємо таку діяльність нашою місією на ринку.

Український сільськогосподарський ринок є одним з найбільш розвинених сировинних ринків Європи. Наша країна, перебуваючи ще в складі Радянського Союзу, виступала донором продукції аграрного комплексу для всіх республік. Практично всі землі аграрного призначення оброблялися колективними сільськогосподарськими підприємствами, що забезпечувалося відповідною матеріально-технічною базою. Саме тут були ті самі колгоспи-мільйонери, які в межах правил, визначених економіко-правовою системою того часу, могли не тільки виконувати встановлені для них плани, але й заробляти значні кошти. Ці кошти спрямовувалися на розвиток виробничої інфраструктури та соціально-побутові програми, зорієнтовані на робітників села. Так було довгі роки, тому в період, коли перед українським народом у 1991 році постало питання про здобуття незалежності, саме фактори аграрного потенціалу колишньої республіки створили потужну базу для формування економічних показників новоствореної держави.

За роки незалежності Україна переживала періоди зростання та спаду економічних показників, численні політичні кризи і складний процес інтеграції своєї економіки до світових торговельно-економічних інституцій. За цей час у нашій країні з’явився ринок сільськогосподарської продукції, який відповідає найбільш визнаним світовим стандартам. Ці стандарти сприяли суттєвим змінам у процесі виробництва зернових та олійних культур, зберіганні й транспортуванні вирощуваної продукції. Необхідність відповідати загальносвітовим стандартам якості створила передумови для динамічного розвитку ринків посівного матеріалу, засобів захисту рослин, сформувала об’єктивний попит на сучасні технічні рішення в аграрному секторі України.

Безумовно, настільки динамічний розвиток ринку створив усі передумови для появи на ньому внутрішніх і зовнішніх інвестицій як демонстрації довіри ділового світу до аграрного сектору країни. За ці роки на ринку з’явилися потужні зернотрейдери, які є основними інвесторами та «локомотивами» системи. Приємно відзначити, що серйозними гравцями на ринку стали не лише представники великих транснаціональних компаній, а й українські торговельні компанії, які змогли розвинутися та зміцніти. Для будь-якого ринку значна кількість гравців обумовлює високий рівень конкуренції (високих закупівельних цін трейдерів), поширення сприятливого інвестиційного клімату. Український ринок зернових та олійних культур не став винятком. Зернотрейдери в безкомпромісній боротьбі пропонують сільгосптоваровиробникам високі закупівельні ціни та вигідні умови поставки вирощеної продукції.

Підписатися на розсилку закупівельних цін

Залиште номер телефону і отримайте sms-повідомлення з актуальними цінами.

Підписатися