Ціна на пшеницю


– вологість – базис 14%;
– сміттєва домішка – базис 1%, макс. 2%;
– зернова домішка – базис 5%, макс. 8%;
– домішки ін. культур – макс. 1%;
– пророслі зерна – макс. 3%;
– биті зерна – макс. 5%;
– сажкове зерно – базис 5%, макс. 10%;
– білок – мін. 12,5%;
– натура – мін. 740 г/л;
– клейковина – мін. 23%;
– ВДК – макс. 90 од.;
– число падання, с – мін. 250 с;
– пошкодження клопом – макс. 1%.

– вологість – базис 14%;
– сміттєва домішка – базис 2%;
– зернова домішка – базис 5%, макс. 8%;
– домішки ін. культур – макс. 4%;
– пророслі зерна – макс. 3%;
– биті зерна – макс. 5%;
– сажкове зерно – макс. 8%;
– білок – мін. 11,5%;
– натура – базис 740 г/л, мін. 730 г/л;
– клейковина – базис 21%, мін. 18%;
– ВДК – базис 95, макс. 100 од.;
– число падання, с – мін. 220 с;
– пошкодження клопом – макс. 2%.

– вологість – базис 14%;
– сміттєва домішка – макс. 2%;
– зернова домішка – макс. 15%;
– домішки ін. культур – макс. 5%;
– пророслі зерна – у межах зернової домішки;
– сажкове зерно – базис 10;
– білок – не обмежено;
– клейковина – не обмежено;
– натура – мін. 720 г/л;
– пошкодження клопом – макс. 5%.

Закупівлю сільськогосподарської продукції в інтересах групи компаній «Вітерра» здійснює її учасник – ТОВ «Ерідан-комерц».

Хочемо звернути Вашу увагу на те, що ми готові до обговорення зазначених цін залежно від строків та обсягів поставки.

Водночас нагадуємо, що основою закупівельної діяльності нашої компанії є придбання зерна безпосередньо з місць виробництва (поля, току, складу). Ціни в такому випадку розраховуються індивідуально.

Пшениця та фактори, які впливають на її ціну

Пшениця – сільськогосподарська культура, яка найбільш масово вирощується на території України. Це одна з найбільш давніх культур, з точки зору технологій землеробства. Важко уявити собі країну, яка не обробляє землі, що входять до складу її території, з метою вирощування пшениці.

Особливу роль ця культура відіграє в структурі сільськогосподарських посівів ще й тому, що формує основу продовольчої безпеки держави. Пшеницю вирощують як для продовольчих цілей, так і для виробництва кормів у тваринницькому секторі. Важливою складовою організації виробничого процесу вирощування пшениці є дотримання агротехнологій та своєчасне внесення добрив і засобів захисту рослин. Саме вони дозволяють виробникові отримати достатній прибуток з урахуванням ринкових цін на пшеницю.

Незважаючи на скорочення загального обсягу посівних площ, обумовлене анексією Криму та бойовими діями на сході України, обсяги посівів пшениці істотно не змінилися. Пшениця є сировиною для розвиненої борошномельної та круп’яної промисловості, відіграє стратегічну роль для внутрішнього виробництва країни. В основі концепцій формування виробничих запасів українського споживача є закупівля пшениці на початку збиральної кампанії за порівняно невисокою ціною. Надалі купити пшеницю для переробника стає складніше, і він змушений пропонувати сільгоспвиробникам значно вищу ціну.

Варто зазначити, що розвиток конкуренції на ринку, у будь-якому випадку, чинить на нього позитивний вплив і створює передумови для підвищення ціни на пшеницю.

Ураховуючи той факт, що саме пшениця характеризується найбільш високим продовольчим споживанням серед усіх вирощуваних сільськогосподарських культур, можна стверджувати, що її обсяг складає 78-80% від сумарного продовольчого балансу.

Провівши аналіз виробництва і внутрішнього споживання пшениці за п’ять років, ми зробили висновок про збільшення її виробництва на тлі зниження обсягу власного споживання в Україні. Це означає, що пшениця активно бере участь у формуванні зовнішньоторговельного зернового балансу і неухильно збільшує в ньому свою частку. Саме тому ціна на пшеницю багато в чому залежить від факторів зовнішньоекономічного середовища. З іншого боку, зниження обсягу внутрішнього споживання дає виробникам досить комфортні умови для перебування на ринку пшениці.

Підписатися на розсилку закупівельних цін

Залиште номер телефону і отримайте sms-повідомлення з актуальними цінами.

Підписатися