Ціна на соняшник

закупка подсолнечниказгідно з ДСТУ 7011:2009
– вологість – базис 8%, макс. 10%;
– сміттєва домішка – базис 3%, макс. 10%;
– олійність – мін. 38%;
– оліїста домішка – макс. 7%.

Увага! Вартість послуг із покращення якості не стягується. Розрахунки проводяться за фізичною вагою з урахуванням знижки за формулою Дюваля.

Закупівлю сільськогосподарської продукції в інтересах групи компаній «Вітерра» здійснює її учасник – ТОВ «Ерідан-комерц».

Хочемо звернути Вашу увагу на те, що ми готові до обговорення зазначених цін залежно від строків та обсягів поставки.

Водночас нагадуємо, що основою закупівельної діяльності нашої компанії є придбання зерна безпосередньо з місць виробництва (поля, току, складу). Ціни в такому випадку розраховуються індивідуально.

Значення соняшнику на українському сільськогосподарському ринку

Соняшник, безумовно, – найбільш знакова для українського сільського господарства культура. Саме соняшникова олія вивела Україну в лідери світового виробництва. Наша країна посідає перше місце в цьому рейтингу, виробляючи близько 55% від загального обсягу ринку. Щорічно виробництво соняшнику і, як наслідок, соняшникової олії неухильно зростає. За десять років (з 2005 по 2015 рік) країна збільшила експорт аграрної продукції в 3,6 рази. Загальний обсяг валютних надходжень від експортних контрактів в аграрній сфері складає близько 11 млрд доларів США. Істотну частку в цьому показнику займає експорт соняшникової олії і шроту соняшника через високі ціни на ці товари.

Безумовно, такий динамічний розвиток виробництва був би неможливий без істотної інтенсифікації виробничих процесів логістики, появи системи контролю та управління якістю вирощуваного соняшнику. Досить суттєву роль у розвитку ринку соняшнику України відіграло вдосконалення інфраструктури переробки. Безумовно, розвиток цієї галузі був би неможливий без законодавчої підтримки, спрямованої на економічні обмеження прямого експорту соняшнику. Ідеться про політику, яка вже більше ніж десять років діє в Україні. Цей період дав можливість переробній галузі розвиватися і зробити по-справжньому революційний прорив у технології та об’ємних показниках виробничих процесів. Зарубіжні інвестиції, що надходять в Україну на будівництво та модернізацію виробничих потужностей переробних підприємств, дали потужний поштовх до виробництва сировини. Таким поштовхом, безумовно, стала висока ціна на соняшник, що утворилася внаслідок значної конкуренції переробників. Уперше виробники стали серйозно цікавитися олійністю як основним аргументом для одержання максимальної ціни на соняшник.

На сьогодні насіння соняшнику вирощують більш ніж на 5 млн га українських земель. У середньому на цих площах наші аграрії вирощують близько 11 млн тонн соняшнику. Це дає можливість переробним підприємствам, розташованим на території України, виробляти близько 4,5 млн тонн соняшникової олії, утримуючи лідируючі позиції у світовому виробництві. Варто відзначити і збільшення фактичної врожайності соняшнику в Україні, що за 5 років зросла на 30%. Це стало наслідком інтенсифікації виробничих процесів, збільшення обсягу використання засобів захисту рослин і розвитку логістичної складової ринку. Ціна на соняшник як основа для високого рівня валютних надходжень від продуктів його переробки – база для розвитку цілої галузі в українському аграрному секторі.

Підписатися на розсилку закупівельних цін

Залиште номер телефону і отримайте sms-повідомлення з актуальними цінами.

Підписатися