Ціна на ячмінь

закупка ячменязгідно з ДСТУ 3769-98
– вологість – базис 14,0 %, макс. 25%;
– сміттєва домішка – базис 2%, макс. 8%;
– зернова домішка – макс. 10,0%;
– зерна ін. культур – не більше як 5,0%;
– натура – мін. 620 г/л.

Закупівлю сільськогосподарської продукції в інтересах групи компаній «Вітерра» здійснює її учасник – ТОВ «Ерідан-комерц».

Хочемо звернути Вашу увагу на те, що ми готові до обговорення зазначених цін залежно від строків та обсягів поставки.

Водночас нагадуємо, що основою закупівельної діяльності нашої компанії є придбання зерна безпосередньо з місць виробництва (поля, току, складу). Ціни в такому випадку розраховуються індивідуально.

Значення ячменю на зовнішньому ринку України

Україна є одним з найбільших виробників ячменю у світі. Залежно від погодних умов, ми посідаємо в цьому рейтингу третє місце, поступаючись тільки Росії та Франції. У середньому обсяг нашого виробництва коливається в межах 7-8 млн тонн на рік. Це одна з найбільш масово вирощуваних культур.

Традиції сільськогосподарського виробництва, правила сівозміни і постійний рівень попиту формують високу ціну на ячмінь, викликаючи значний інтерес до його вирощування. Крім того, в останні роки масово почав розвиватися ринок тваринницької продукції України. Його розвиток багато в чому визначив тенденції ринку зернових і перш за все ячменю. Будучи незамінним елементом кормової бази тваринництва, ячмінь виявився дуже затребуваним на внутрішньому ринку, що змінило пропорції в балансі загального виробництва цієї культури. Водночас ячмінь українського виробництва став цікавий покупцям на близькосхідних ринках, де ми ведемо безкомпромісну боротьбу з найбільшими виробниками. Ці покупці цікаві нам, оскільки саме вони формують ціну на ячмінь на азіатсько-африканському ринку. Міцні торговельні позиції Україні вдалося зайняти виключно завдяки оптимізації агротехнологій, системі управління якістю вирощуваної продукції та розвитку логістики.

Посівні площі, зайняті під ячмінь, в Україні становлять близько 3 млн га, а розрахункова врожайність – 23 центнери з гектара. У зв’язку з інтенсивним розвитком внутрішнього виробництва круп і тваринницької продукції близько 70% виробленого Україною ячменю закуповується для забезпечення внутрішніх потреб. Поряд з іншими, масово вирощуваними сільськогосподарськими культурами, виробництво ячменю формує базу розвитку агропромислового комплексу України під час організації потужностей переробки і зберігання сільськогосподарської продукції. Водночас саме виробництво ячменю дає відчутний стимул для розвитку тваринництва, у тому числі скотарства. Іншими словами, розвиваючи цей виробничий сегмент, аграрії України активно впливають на загальну виробничо-логістичну інфраструктуру, пов’язану із сільськогосподарським комплексом.

Ціна на ячмінь формується на ринку завдяки конкуренції його учасників-трейдерів і переробників. Важливим елементом ціноутворення є позиція України на світових ринках зернових та продуктів їх переробки. Ціна закупівлі – основний стимул до реалізації ячменю виробниками, вирішальний аргумент у конкурентній боротьбі.

Підписатися на розсилку закупівельних цін

Залиште номер телефону і отримайте sms-повідомлення з актуальними цінами.

Підписатися