Керування логістикою

Основні напрямки в управлінні логістикою при перевезенні зерна

В Україні на сучасному етапі спостерігаємо стрімкий та невпинний розвиток зерноторгівельного бізнесу, що активізує і його логістичну складову. Усе гостріше постає питання ефективних логістичних рішень, здатних забезпечити транспортування продукції від місць її виробництва до кінцевого споживача. Щороку обсяги вантажоперевезень неухильно зростають з одночасним підвищенням вимог до їх якості та оперативності. Група компаній «Вітерра» не стоїть осторонь цих процесів. Логістика для нашої компанії – дуже важлива складова бізнесу.

Ми постійно збільшуємо обсяги торгівельно-закупівельних операцій та дбаємо, щоб відділ логістики нашої компанії відповідав сучасним запитам ринку. Крім того, що ми збільшуємо власний автопарк, ще й постійно залучаємо до співпраці великих національних операторів логістичного ринку. Ми не просто співпрацюємо, а створюємо сприятливі умови для довготривалого та вигідного партнерства.

Зрозуміло, що не тільки кількість власного та залученого автомобільного транспорту визначає якість логістичного обслуговування. Вкрай необхідна ще й розробка максимально ефективних та безпечних маршрутів руху вантажів, оперативний моніторинг поточного місця розташування автотранспортних засобів та багато ін. Цими нагальними проблемами займаються висококваліфіковані фахівці нашого підприємства. Саме вони щодня доводять свою компетентність та здатність ефективно керувати логістичними потоками сільськогосподарської продукції.

Найважливішим для нас була, є і завжди буде наша репутація!

Порядність –  основоположний принцип як нашого керівництва, так і кожного співробітника компанії.  Ми підкреслювали на початку своєї роботи, більше як 10 років тому, акцентуємо увагу на цьому і сьогодні: чесність, порядність, професіоналізм, орієнтованість на партнерство –  це те, що допомагає нам розвиватися та рухатися вперед. Це те, що забезпечує нам прибуток. Свою високу платоспроможність ми напрацювали багаторічною сумлінною бізнес-діяльністю. І зараз ми гарантуємо партнерам чесні та взаємовигідні умови співпраці.

Досвід роботи, високі моральні принципи, орієнтація в сучасних течіях зернового ринку України допомагає нашим фахівцям блискуче виконувати свою роботу. Це допоможе і нашим партнерам найбільш ефективно використовувати свій транспорт при виконанні заявок, отриманих від нашої компанії.

Ми відкриті для співпраці, надаємо вигідні умови співробітництва і пропонуємо перевізникам партнерство на постійній основі. З нами ви завжди будете забезпечені замовленнями на переміщення вантажів автомобільним транспортом з місць виробництва безпосередньо до місць експорту (портів, терміналів).

Співпраця та взаємовигідне партнерство допоможе нам разом побудувати сучасний зерновий ринок України!

Відділ логістики групи компаній «Вітерра» – це професіонали, справжні майстри своєї справи: і молоді, енергійні співробітники, здатні впроваджувати в життя найсучасніші нестандартні бізнес-рішення, і фахівці з багаторічним досвідом роботи, що успішно розв’язали не одну кризову ситуацію.

Шатурский Сергій

Начальник відділу логістики
Тел.: +38 (067) 511-93-43
Е-mail: logist@zernotorg.com

Владиженко Богдан

Логiст
Тел.: +38 (067) 511-65-65
Е-mail: vladizhenko@zernotorg.com