Про Ерідан-комерц

Головний трейдер групи компаній – ТОВ «ЕРІДАН-КОМЕРЦ»

logo-o-eridanТОВ «Ерідан-комерц» – це підприємство, що входить до складу групи компаній «Вітерра» як спеціалізована структура із закупівлі та експорту сільськогосподарської продукції. Торговельні операції здійснюються підприємством на всій території України з подальшою поставкою експортованих вантажів у портові зони та морські термінали. За роки роботи в компанії сформувався професійний колектив, який складається з фахівців у галузі оптової торгівлі, логістики, бухгалтерського обліку та економічного аналізу.

Торгово-закупівельна діяльність ТОВ «Ерідан-комерц» заснована на придбанні зернових та технічних культур безпосередньо в сільськогосподарських товаровиробників, її логістичному супроводі до місць експорту з подальшим формуванням контрактних партій.

Доставка продукції здійснюється власним та залученим автомобільним транспортом, а також за допомогою залізничних перевезень. Зберігання й накопичення зернових партій регулюється численними договорами, підписаними зі спеціалізованими елеваторами.

Ще одним важливим елементом діяльності ТОВ «Ерідан-комерц» є зовнішньоекономічна робота, яка реалізується відповідно до контрактів, укладених із зарубіжними партнерами. За роки спільної роботи наші контрагенти змогли переконатися у високих ділових стандартах і бездоганній договірній дисципліні ТОВ «Ерідан-комерц». Саме така оцінка дозволяє нам підтримувати високий рівень ділової активності й ефективно конкурувати на українському ринку.

Незаперечною перевагою ТОВ «Ерідан-комерц» є контроль за ліквідністю активів і, як наслідок, висока платоспроможність. Підприємство здійснює закупівлю продукції, пропонуючи своїм партнерам попередню оплату, що знімає непотрібну напруженість у взаєминах і дозволяє постачальникам оперативно фінансувати свої виробничі проекти. Працює програма фінансування виробничих витрат постачальників терміном до 12 місяців.

Ми із задоволенням запрошуємо до співпраці партнерів, сприймаючи відносини з ними як основу для розвитку нашого бізнесу та активної участі в українському і світовому зернових ринках.

Зателефонуйте нам або залиште контакти для зв’язку!

ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК