МИ ЦІНУЄМО ВАШ ЧАС

ГРУПА КОМПАНІЙ «ВІТЕРРА» – ВАШ НАДІЙНИЙ ПАРТНЕР

«ВІТЕРРА» – багаторічний досвід експортної торгівлі сільськогосподарською продукцією

Група компаній «Вітерра» об’єднала підприємства, які динамічно розвиваються та беруть за основу своєї діяльності реалізацію господарських операцій, пов’язаних із закупівлею, транспортуванням і подальшим експортом сільськогосподарської продукції.

На сьогодні закупівлю сільськогосподарської продукції в інтересах групи здійснює ТОВ «ЕРІДАН-КОМЕРЦ».

За роки роботи на українському ринку група компаній завоювала і надійно утримує репутацію стабільного партнера, що підтримує це високе звання професійним підходом і глибоким розумінням структури аграрного ринку країни. Наш персонал має більш ніж 10-річний досвід роботи у сфері логістики та зернової торгівлі.

Завдяки правильно обраній концепції поведінки на ринку, заснованій на побудові довгострокових партнерських взаємин, а не гонитві за миттєвою вигодою, коло наших ділових партнерів щороку неухильно зростає.

Серед наших постачальників в Україні є малі та середні фермерські господарства, спеціалізовані сільськогосподарські підприємства та великі агрохолдинги.
Маючи договірні відносини з внутрішніми елеваторами, що забезпечують приймання продукції, її транспортування залізничним та автомобільним транспортом, експорт у межах зовнішньоекономічних контрактів, підприємства нашої групи здатні запропонувати сільгосптоваровиробникам найбільш вигідні ціни на вирощену ними продукцію.

Професійний підхід до справи, помножений на високий рівень відповідальності й договірної дисципліни, дозволяють нам упевнено розвиватися, підтримуючи міцні ділові зв’язки з нашими партнерами як в Україні, так і в усьому світі.

Розмір Вашого успіху визначається силою несприятливих обставин, які необхідно було подолати, щоб домогтися свого.

Букер Таліафер Вашингтон – американський просвітник.

booker_washington_2

Знання

В основу підготовки фахівців, які представляють групу компаній на ринку України та зарубіжних країн, покладено принцип верховенства знань та практичних навичок.

Чесність

Найбільш значущим надбанням для нас є довгострокові ділові зв’язки з партнерами. Такі взаємовідносини є наслідком чесного та відкритого бізнесу.

Професіоналізм

Чіткість виконання контрактних зобов’язань, відповідальність і тактовність визначають наше ставлення до ділового партнерства.

Зателефонуйте нам або залиште контакти для зв’язку!

Тел./факс: +38 (0512) 47-55-00, 47-55-66

ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК