Робота в компанії

Кадрова політика та робота в компанії

Група компаній «Вітерра» більше як 10 років працює на ринку сільськогосподарської продукції України. Як на момент створення, так і сьогодні нашими провідними принципами є стабільність і надійність, відкритість і чесність, професіоналізм та орієнтованість на партнерство. Саме тому в примхливих умовах сучасної економіки група компаній ефективно та стрімко розвивається.

Керівництво групи компаній «Вітерра» оперативно реагує на потреби сучасності й проводить гнучку кадрову політику, економічно обґрунтовану та узгоджену зі стратегією розвитку підприємства. Для нас важливий потенціал кожного працівника, який у сприятливих умовах розкриється вповні та дозволить вирішувати професійні задачі легко, творчо та продуктивно. Ми переконані, що індивідуальний підхід у кадровій політиці та підборі персоналу є запорукою успіху як кожного працівника, так і підприємства в цілому.

Провідними для нас є такі напрями кадрової політики:

  • забезпечення підприємства професійним та мотивованим на успіх персоналом;
  • розробка програми розвитку та підвищення кваліфікації працівників із використанням різних форм (семінари, конференції, тренінги та ін.);
  • формування достойної оплати праці та стимулювання підвищення власних показників;
  • забезпечення рівних можливостей для усіх співробітників та належних умов праці;
  • створення сприятливого мікроклімату в колективі та ін.

Робота в компанії

У групі компаній «Вітерра» управління базується на засадах демократизму, справедливості та рівності, для нас важливий кожен співробітник. Саме тому колектив групи компаній – злагоджена команда, що об’єднує як досвідчених працівників, так і молодих спеціалістів.

У групі компаній «Вітерра» управління базується на засадах демократизму, справедливості та рівності, для нас важливий кожен співробітник. Саме тому колектив групи компаній – злагоджена команда, що об’єднує як досвідчених працівників, так і молодих спеціалістів.

Принципи роботи нашої компанії підтримує кожен співробітник: тактовність, прозорість, надійність – це те, що ми пропонуємо нашим партнерам, це те, що є життєвим кредо кожного працівника. І, безперечно, це допомагає будувати міцні відносини з партнерами, створює умови для плідного та взаємовигідного співробітництва. Ми професійно підходимо до будь-якого робочого питання, відповідально ставимося до всіх своїх обов’язків – це знає і може підтвердити кожен з наших партнерів. І саме це є основним нашим здобутком і гордістю.

Претендент на вакантну посаду в нашій компанії не обов’язково має бути досвідченим фахівцем, проте він має бажати працювати, вчитися та розвиватися. Щодня в процесі роботи ми обмінюємося досвідом, знаннями, уміннями та навичками, і це сприяє фаховому зростанню кожного. Формування й підтримка ефективної роботи колективу – завдання, яке ми вирішуємо за допомогою різноманітних семінарів, тренінгів, конференцій. Щоденна робота в команді професіоналів є найкращою школою для молодого спеціаліста, а залучення сучасних форм інтенсифікації праці в рази підвищує ефективність роботи. Приділяється увага й вивченню інформації спеціалізованих ресурсів для того, щоб завжди бути в курсі подій, тримати руку на пульсі сучасного ринку. Сприяють формуванню духу колективізму й різноманітні громадські проекти, й уболівання за власний футбольний клуб, й участь у культурному житті міста.

Робота в компанії – це постійний рух уперед, розвиток та самовдосконалення, здобуття нових особистих та колективних перемог. І тільки разом, узгоджуючи наші зусилля, прагнення та переконання, ми досягнемо успіху. Тільки на засадах рівності, надійності та прозорості ми і далі будуватимемо своє майбутнє та майбутнє нашого підприємства.

Для успішного руху вперед подекуди треба зупинятися та відпочивати. Група компаній «Вітерра» забезпечує співробітникам ефективний відпочинок у найрізноманітніших формах. Усім відомо, що корпоративний захід, виїзд на природу або й більш активні різновиди відпочинку – не тільки спосіб гарно провести вільний час, а ще й джерело позитивних емоцій, яскравих вражень та нових відкриттів. Спільне дозвілля згуртовує колектив, дозволяє краще зрозуміти один одного, подивитися на людей, яких бачиш щодня, по-іншому, дарує яскраві відчуття та сили для подальших звершень.

Наше керівництво, розуміючи усі переваги корпоративних заходів, пропонує своїм працівникам як варіанти активного відпочинку, виїздів за місто, так і веселі свята в дружній атмосфері. Для нас важливо, щоб кожен працівник відчував повагу колег, довіру та взаєморозуміння, свою значущість та важливість для підприємства. Усе це формує корпоративну культуру, сприяє виробленню традицій, об’єднує та допомагає відчути той самий дух компанії, який є рушійною силою будь-кого з нас та усього колективу загалом.

Робота у світлому та затишному офісі в центрі міста хоч і є захоплюючою справою, проте не може порівнюватися зі шквалом емоцій, який можна отримати від екстремального відпочинку. Наш колектив охоче кидає виклики стихії та без страху кидається в найнебезпечніші пригоди. Одним із таких викликів був рафтинг. Без сумніву, на воді все змінюється, починаєш дивитися на себе, колег та життя взагалі по-іншому. Це дисциплінує та вчить командній роботі, а емоційний сплеск ще довго буде надихати на не менш героїчні вчинки. Тож робота в компанії – можливість навчитися орієнтуватися в мінливому та непередбачуваному середовищі як в умовах українського ринку, так і під час сплаву по гірській річці.

Традиції дуже важливі для нас, оскільки це той місточок, який поєднує минуле, сучасне та майбутнє. Святкування днів народження працівників фірми – одна з таких традицій. На таких заходах кожен може висловити щирі побажання та почути безліч приємного про себе. Це дає такі необхідні кожній людині підтримку та визнання. Новорічні корпоративи теж додають яскравих барв у життя нашого колективу. Тут, в атмосфері веселощів та очікування нових приємних сюрпризів, ми заряджаємося бадьорістю та оптимізмом, саме ці світлі спогади зігріватимуть увесь наступний рік.

Важливими подіями для нас є виступи футбольного клубу «Вітерра». Усі співробітники вболівають за свою команду, яка радує просуванням у першій та переходом у вищу лігу. Будь-який матч – це подія для нашої фірми. Ми усіляко підтримуємо та заохочуємо наших гравців.

Урізноманітнюють життя нашого колективу й інтелектуальні заходи. Представники фірми беруть участь у бізнес-лізі Миколаєва «Що? Де? Коли?» та посідають високі позиції в загальному рейтингу.

Не оминаємо ми й громадських заходів. У рамках озеленення нашого міста співробітники групи компаній висадили молоді дерева уздовж проїжджої частини міських вулиць. Ці та інші проекти активно підтримує як керівництво, так і всі співробітники. Ми переконані, що не тільки плідна робота, не тільки яскравий відпочинок, а й активна громадська позиція – це обов’язок кожного з нас.

Керівництво групи компаній цінує внесок кожного члена команди в розвиток бізнесу, з великою увагою ставиться до питань організації комфортних умов для виконання працівниками поставлених задач.

Співробітникам гарантовано:
•    професійний розвиток;
•    гідна оплата праці та реальна можливість високих заробітків при досягненні результатів;
•    офіційне працевлаштування;
•    соціальні гарантії відповідно до КЗпП;
•    робочий день з 9:00 до 18:00;
•    надання вихідних днів відповідно до законодавчо встановленого календаря;
•    забезпечення робочого місця всім необхідним обладнанням;
•    оплачувані послуги зв’язку (мобільний зв’язок, Інтернет тощо).

Для створення сприятливої робочої обстановки організовані:
•    затишний сучасний офіс у центральній частині міста;
•    зручні робочі місця;
•    приміщення для проведення переговорів;
•    зони відпочинку;
•    зона для прийому їжі.

У групі компаній працюють фахівці у сфері:
•    закупівель і продажів;
•    фінансів, бухгалтерії, економіки;
•    адміністрування офісу;
•    транспортної логістики;
•    ремонту та обслуговування транспортних засобів;
•    експедитори;
•    водії;
•    господарського обслуговування офісу та виробничих приміщень.

Розвиваючись, компанія постійно шукає працівників на заняття вакантних посад.

У Вас немає професійного досвіду в зазначених сферах? Не біда! Головне – бажання навчатися та досягати результатів! Особливостям професії та секретам бізнесу ми навчимо!

Група компаній «Вітерра» враховує не тільки інтереси та потреби своїх співробітників, але й суспільства в цілому. Соціально відповідальні бізнес-кола, з точки зору керівництва компанії, можуть і навіть зобов’язані дбати про своє місто, свою країну. Жодний закон світу не примушує підприємства опікуватися нагальними проблемами своїх співвітчизників. Це свідомий і добровільний вибір кожного, саме такий вибір ми зробили. Якщо не ми, то хто?! Підприємці, маючи фінансові можливості, змінюють на краще не тільки життя своїх колег, їх сімей, а й можуть допомогти знедоленим дітям, підтримати дорослих співгромадян у скрутну хвилину, подбати про екологічну безпеку краю.

Нехай говорять, що корпоративна відповідальність бізнесу надає йому ж значні пільги. Це не так. Рушійною силою активної соціальної позиції завжди була й буде довгострокова перспектива для кожного працівника і фірми в цілому, для кожного громадянина і країни загалом. Проте одне підприємство чи навіть усі соціально відповідальні підприємства країни не можуть взяти на себе функції держави, а лише зробити те, що в їхніх силах.

Для нас соціальна відповідальність – не примус чи самореклама, це перш за все моральний стрижень, який визначає будь-яке рішення, це відповідальність перед самим собою, це можливість дивитися в очі своїм дітям і розуміти: допомога ближньому важлива і для них, вони теж будуть продовжувати справу нашого життя. Саме це дає надію на світле майбутнє. Тож робота в компанії – це не тільки професійне самовдосконалення та розвиток, а ще й можливість долучитися до шляхетної справи допомоги людям.

Про корпоративну відповідальність нашої компанії свідчить робота в багатьох напрямах: соціальний захист і допомога, охорона здоров’я, освіта і наука, культура і мистецтво, охорона навколишнього середовища та ін.

Соціальна відповідальність групи компаній «Вітерра» реалізується в проектах, спрямованих допомогти:
•    українській армії у вигляді забезпечення її підрозділів необхідною матеріально-технічною базою, ремонті військової техніки, придбанні амуніції та лікарських препаратів;
•    вимушеним переселенцям, які опинилися на території Миколаївської області в результаті Антитерористичної операції, що проходить на сході України;
•    дітям-сиротам та дітям, які проходять лікування та реабілітацію у спеціалізованих закладах і будинках-інтернатах;
•    інвалідам, які об’єднані в громадські організації;
•    екологічній ситуації м. Миколаєва та Миколаївської області.

Розділяючи поняття соціальної відповідальності бізнесу та благодійництва, керівництво компанії заснувало Всеукраїнський благодійний проект «Хвиля добра». За допомогою цієї інтернет-платформи відбувається реєстрація та реалізація благодійних проектів, що спрямовані передусім на соціальну підтримку дітей та дорослих. Детальніше про це – на сайті www.khvylyadobra.com.

Як бачимо, група компаній «Вітерра» обіймає напрочуд активну позицію – у свідомій та сумлінній роботі, у цікавому та захоплюючому відпочинку, у шляхетній справі благодійництва та меценатства. Усе це дозволяє рухатися вперед, розвиватися та міцніти. І обов’язково настає день, коли здобутки та зусилля кожного працівника та підприємства взагалі помічають не тільки в найближчому оточенні, а й на рівні держави.

Високий рівень соціальної відповідальності бізнесу групи компаній неодноразово підтверджений отриманням звання «Сумлінний платник податків». При виборі найкращих підприємств-платників податків у Всеукраїнському рейтингу враховуються такі критерії, як сума сплачених податків, рівень середньої заробітної плати, своєчасність її виплати, кількість робочих місць, важливість виду підприємницької діяльності для регіону та національної економіки. Сумлінних платників вибирають у сфері торгівлі, промисловості, транспорту і зв’язку, медицині та ін. Тож отримання цього почесного звання у сфері торгівлі демонструє чесність та прозорість у веденні бізнесу та бухгалтерському обліку, відповідальність перед суспільством, а також стимулює до подальших звершень на шляху довгострокового розвитку та процвітання. Керівництво компанії з моменту заснування і до сьогодні проводить чесну та прозору бізнес-політику, обираючи провідними принципами своєї роботи відкритість, надійність та орієнтованість на партнерство.

Ще одним підтвердженням високих стандартів ведення бізнесу є почесна грамота «За свідоме ставлення до конституційного обов’язку» Всеукраїнської бухгалтерської газети «Все про бухгалтерський облік».  Відповідальність у провадженні обліку та звітності –  для нас основоположне правило та закон.

Неймовірно стрімке та активне сучасне життя вимагає від кожного з нас дотримання високих стандартів, постійного руху вперед, саморозвитку та самовдосконалення. І все це стає можливим у дружній та професійній команді, яка щодня оперативно вирішує нагальні проблеми та сміливо крокує в завтрашній день – світлий та безхмарний.

Україна – аграрна країна. Сільськогосподарський ринок – стабільне сьогодення та перспективне майбутнє кожного з нас. Ми будуємо власне благополуччя, успішно розвиваючи свій бізнес і забезпечуючи процвітання нашої Батьківщини!

Нагороди

Відпочинок

Благодійність

Керівництво групи компаній цінує внесок кожного члена команди в розвиток бізнесу, з великою увагою ставиться до питань організації комфортних умов для виконання працівниками поставлених задач.

Співробітникам гарантовано:

• професійний розвиток;
• гідна оплата праці та реальна можливість високих заробітків при досягненні результатів;
• офіційне працевлаштування;
• соціальні гарантії відповідно до КЗпП;
• робочий день з 9:00 до 18:00;
• надання вихідних днів відповідно до законодавчо встановленого календаря;
• забезпечення робочого місця всім необхідним обладнанням;
• оплачувані послуги зв’язку (мобільний зв’язок, Інтернет тощо).

Для створення сприятливої робочої обстановки організовані:

• затишний сучасний офіс у центральній частині міста;
• зручні робочі місця;
• приміщення для проведення переговорів;
• зони відпочинку;
• зона для прийому їжі.

У групі компаній працюють фахівці у сфері:

• закупівель і продажів;
• фінансів, бухгалтерії, економіки;
• адміністрування офісу;
• транспортної логістики;
• ремонту та обслуговування транспортних засобів;
• експедитори;
• водії;
• господарського обслуговування офісу та виробничих приміщень.

Розвиваючись, компанія постійно шукає працівників на заняття вакантних посад.
У Вас немає професійного досвіду в зазначених сферах? Не біда! Головне – бажання навчатися та досягати результатів! Особливостям професії та секретам бізнесу ми навчимо!

Група компаній «Вітерра» враховує не тільки інтереси та потреби своїх співробітників, але й суспільства в цілому. Соціально відповідальні бізнес-кола, з точки зору керівництва компанії, можуть і навіть зобов’язані дбати про своє місто, свою країну. Жодний закон світу не примушує підприємства опікуватися нагальними проблемами своїх співвітчизників. Це свідомий і добровільний вибір кожного, саме такий вибір ми зробили. Якщо не ми, то хто?! Підприємці, маючи фінансові можливості, змінюють на краще не тільки життя своїх колег, їх сімей, а й можуть допомогти знедоленим дітям, підтримати дорослих співгромадян у скрутну хвилину, подбати про екологічну безпеку краю.

Нехай говорять, що корпоративна відповідальність бізнесу надає йому ж значні пільги. Це не так. Рушійною силою активної соціальної позиції завжди була й буде довгострокова перспектива для кожного працівника і фірми в цілому, для кожного громадянина і країни загалом. Проте одне підприємство чи навіть усі соціально відповідальні підприємства країни не можуть взяти на себе функції держави, а лише зробити те, що в їхніх силах.

Для нас соціальна відповідальність – не примус чи самореклама, це перш за все моральний стрижень, який визначає будь-яке рішення, це відповідальність перед самим собою, це можливість дивитися в очі своїм дітям і розуміти: допомога ближньому важлива і для них, вони теж будуть продовжувати справу нашого життя. Саме це дає надію на світле майбутнє. Тож робота в компанії – це не тільки професійне самовдосконалення та розвиток, а ще й можливість долучитися до шляхетної справи допомоги людям.

Про корпоративну відповідальність нашої компанії свідчить робота в багатьох напрямах: соціальний захист і допомога, охорона здоров’я, освіта і наука, культура і мистецтво, охорона навколишнього середовища та ін.

Соціальна відповідальність групи компаній «Вітерра» реалізується в проектах, спрямованих допомогти:

• українській армії у вигляді забезпечення її підрозділів необхідною матеріально-технічною базою, ремонті військової техніки, придбанні амуніції та лікарських препаратів;
• вимушеним переселенцям, які опинилися на території Миколаївської області в результаті Антитерористичної операції, що проходить на сході України;
• дітям-сиротам та дітям, які проходять лікування та реабілітацію у спеціалізованих закладах і будинках-інтернатах;
• інвалідам, які об’єднані в громадські організації;
• екологічній ситуації м. Миколаєва та Миколаївської області.

Розділяючи поняття соціальної відповідальності бізнесу та благодійництва, керівництво компанії заснувало Всеукраїнський благодійний проект «Хвиля добра». За допомогою цієї інтернет-платформи відбувається реєстрація та реалізація благодійних проектів, що спрямовані передусім на соціальну підтримку дітей та дорослих. Детальніше про це – на сайті khvylyadobra.com

Приєднуйтеся до команди професіоналів і будуйте майбутнє, яким можна пишатися!