Зерноперевезення

Транспортування сільгосппродукції

transportirovkaГрупа компаній «Вітерра» успішно працює на ринку зернових України вже більше ніж десять років. За цей час нам вдалося з’ясувати усі компоненти успішного бізнесу. Це не тільки чесність, відкритість та професіоналізм кожного працівника компанії, не тільки зручні та вигідні умови партнерства, це ще й надійна та ефективна логістика. Особливо актуальним це стає під час збору урожаю, коли швидкість і якість доставки зернових та олійних культур стає запорукою отримання прибутку. Проте й упродовж усього року логістичний супровід продукції до місць експорту є дуже важливим компонентом нашої роботи. ТОВ “Транспортно-експедиційна компанія “Вітерра” пропонує здійснення зерноперевезень як власним, так і залученим автомобільним транспортом.

В умовах щорічного збільшення урожаю і, відповідно, експорту ми все активніше співпрацюємо з транспортними компаніями та залізничними експедиторами. Таке взаємовигідне партнерство мінімізує витрати на перевезення для товаровиробників та одночасно збільшує кількість замовлень компаній-перевізників. Залучивши і автоперевезення, і залізничний транспорт, ми підвищуємо обсяги відвантаженої продукції, що сприяє ефективності та продуктивності роботи, а також дозволяє отримати конкурентну перевагу на внутрішньому ринку. Основною формою розрахунку з компаніями-перевізниками є безготівкова оплата.

maz3Під час провадження логістичних операцій ми гарантуємо нашим замовникам:
•    оперативне замовлення зерновозів на всій території України;
•    розробку оптимальних маршрутів автотранспортних засобів;
•    швидкість і безпечність завантаження, доставки та відвантаження;
•    доступні ціни та гнучкі тарифи на перевезення зернових;
•    оперативну оплату праці;
•    контроль виконання кожного замовлення;
•    інформування про етапи логістичного процесу;
•    дотримання законодавчих норм.

Останні десятиліття логістика в агропромисловому комплексі набуває все більшого значення. І це пов’язано як зі збільшенням урожаю та експорту зернових, так і з необхідністю підвищення ефективності зерноперевезень в Україні. Якість сучасної української агрологістики обумовлена не тільки відсутністю достатньої кількості сучасного автомобільного, річкового та залізничного транспорту, низькою якістю доріг (або й відсутністю їх взагалі), а ще й не завжди прийнятним рівнем надання послуг транспортними компаніями. Зрозуміло, що закупка нових транспортних засобів, ремонт доріг, оптимізація законодавчої бази та ефективне регулювання зерноперевезень поступово змінює ситуацію на краще, проте підтримка держави у впровадженні цих реформ занадто слабка. Тож кожний учасник на ринку зернових має долучитися до процесів підвищення ефективності перевезень в агробізнесі.

Нагальну проблему нестачі транспортних засобів ми вирішуємо двома шляхами: збільшенням власного автопарку зерновозів та залученням партнерів-перевізників. Кількість партнерів збільшується щороку, що підтверджує  нашу відкритість до співробітництва та готовність ефективно взаємодіяти. Ми і сьогодні радо запрошуємо до співпраці транспортно-логістичні компанії, щоб разом зробити агрологістику України прогресивною та прибутковою галуззю господарства!

ТОВ "ТЕК Вітерра"

У транспортно-експедиційній компанії «Вітерра» працюють і молоді амбітні спеціалісти, і фахівці з більш ніж 20-річним досвідом роботи. Адміністрація, спеціалісти з логістики, водії, механіки – усі виконують свої обов’язки на найвищому рівні, забезпечуючи сучасний європейський рівень надання логістичних послуг. У нашому автопарку представлені найбільш поширені зерновози України – КамАЗи, МАЗи, DAFи. Ми дбаємо про постійне оновлення та розширення автопарку, надаючи перевагу при закупівлі нових вантажних автомобілів полегшеним єврозерновозам.

В умовах бездоріжжя та за певних обмежень вагових комплексів приватних господарств оптимальним різновидом вантажних автомобілів для зерноперевезень залишаються КамАЗи, оскільки вони призначені для транспортування усіх різновидів зернових та олійних культур, використовуються на всіх типах доріг, у тому числі польових. КамАЗи-зерновози  забезпечують високу вантажопідйомність, економічність перевезень та захист вантажу за будь-яких погодних умов.
Проте в менш екстремальних дорожніх умовах агроперевезення здійснюють наші нові та сучасні DAFи. Саме такі автомобілі спроможні вивести українську агрологістику на світовий рівень. Швидкість, потужність, економічність, комфорт – усі ці риси DAFів роблять їх сучасними зерновозами України.

Використовуючи власний автопарк, ми прихильно ставимося і до співпраці зі спеціалізованими автотранспортними підприємствами. Маючи численні договори з партнерами-перевізниками, ми в рази збільшуємо кількість зерновантажів за рахунок залученого транспорту. Нашими партнерами є логістичні компанії національного масштабу: «Логістик МТС», ТОВ «Європа-Транс ЛТД», ТзОВ «Транс-Сервіс», «Техноторг» та ін. Автопарк цих компаній – найкращі зерновози України, представлені такими марками, як Scania, MAN, МАЗ, КамАЗ та ін. Кожний автомобіль має можливість приєднання причепа-зерновоза. Усі транспортні засоби мають GPS-трекери, що дозволяє відстежувати їхнє місцезнаходження, середню швидкість та орієнтовний час прибуття.

Лысенко Иван Иванович страница наш кол-тв и зерноперевозки

Лисенко Іван
Директор
Тел.: +38 (067) 512-37-62
Е-mail: lisenko@zernotorg.com

Бортник Дмитрий зам

Бортник Дмитрій
Старший механік
Тел.: +38 (067)

Наш відділ логістики та залучені компанії-партнери надають повний спектр послуг з перевезення різних типів зернових по всій території України на найвищому рівні. Головне для нас – урахування інтересів замовників. Проте ми дотримуємося законодавчої бази і стежимо, щоб вага брутто кожного автомобіля не перевищувала належні 40 тонн. Ми узгоджуємо між собою потреби зерновиробників, логістичних компаній та закупівельників зерна, бо розуміємо інтереси кожного з них, як свої!

З моменту отримання замовлення в нашій компанії починається вкрай злагоджена робота різних відділів: керівництва, менеджерів, логістів, водіїв. Менеджери взаємодіють з логістами, узгоджуючи тарифи на перевезення (що відповідають тарифній сітці) та необхідні автотранспортні засоби; логісти підтримують зв’язок з диспетчерами автотранспортних підприємств, уточнюючи маршрут та кількість автомобілів; диспетчери інформують водіїв про місце завантаження та маршрут руху; водії повідомляють логістам про стан завантаження та швидкість руху і т. д. Головне в цій взаємодії – злагодженість усіх ланок та налаштованість на високий кінцевий результат.

Тільки разом ми можемо змінити агрологістику України на краще. Тож долучайтеся до роботи команди професіоналів – і український ринок зернових наблизиться до  найвищих сучасних стандартів!

З усіх питань звертайтеся до менеджерів!

Заповніть форму й наші співробітники зв’яжуться з Вами.

Зворотний дзвінок